Čas na serveru 16:46:56

Miloš Boria
Akt

Id: 183301

Akt

  •  / Akt / Miloš Boria
  •  / Akt / Miloš Boria
  •  / Akt / Miloš Boria
  •  / Akt / Miloš Boria

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr 33 x 26 cm, značeno autorem na zadní straně, obraz lokálně poškozen prasklou lepenkou, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2640x

Vyvolávací cena:

19 000