Čas na serveru 23:40:19

Miloš Boria
Krajina

Id: 106805

Krajina

  •  / Krajina / Miloš Boria
  •  / Krajina / Miloš Boria
  •  / Krajina / Miloš Boria

olej/plátno, rozměr 28 x 31 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:

10 000