Čas na serveru 03:48:04

Miloš Jiránek
Akt s labutí

Id: 41006

Akt s labutí

  •  / Akt s labutí / Miloš Jiránek

barevná kresba/papír, rozměr 77 x 28 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Fr. Dvořákem z roku 2000, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1377x

Vyvolávací cena:

16 000