Čas na serveru 15:19:29

Miloš Jiránek
Dívka v kroji

Id: 211301

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / Miloš Jiránek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2199x

Vyvolávací cena:
2 200

14 833