Čas na serveru 00:09:14

Miloš Jiránek
Mamička

Id: 58804

Mamička

  •  / Mamička / Miloš Jiránek
  •  / Mamička / Miloš Jiránek
  •  / Mamička / Miloš Jiránek

olej/plátno, rozměr 19 x 27 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, odborně čištěno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

zobrazeno: 1522x

Vyvolávací cena:

29 100