Čas na serveru 04:19:47

Miloš Jiránek
Městská brána

Id: 301703

Městská brána

  •  / Městská brána / Miloš Jiránek

pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, vada ve skle

zobrazeno: 3081x

Vyvolávací cena:

15 000