Čas na serveru 05:27:43

Miloš Jiránek
Motiv z Terstu

Id: 225901

Motiv z Terstu

  •  / Motiv z Terstu / Miloš Jiránek

olej/karton, rozměr 45 x 34 cm, neznačeno, na zadní straně skica, malba lokálně drobně poškozena, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena:

12 000