Čas na serveru 08:34:25

Miloš Jiránek
Pískař

Id: 128507

Pískař

  •  / Pískař / Miloš Jiránek
  •  / Pískař / Miloš Jiránek
  •  / Pískař / Miloš Jiránek

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 18 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:

16 400