Čas na serveru 11:18:27

Miloš Jiránek
Studie

Id: 74103

Studie

  •  / Studie / Miloš Jiránek
  •  / Studie / Miloš Jiránek
  •  / Studie / Miloš Jiránek

kombinovaná technika/papír, velikost listu 30 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2141x

Vyvolávací cena:

8 000