Čas na serveru 07:17:08

Miloš Jiránek
Zátiší s květinou a ovocem

Id: 195802

Zátiší s květinou a ovocem

  •  / Zátiší s květinou a ovocem / Miloš Jiránek

olej/plátno/lepenka, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole monogramem MJ, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1063x

Vyvolávací cena:
6 000

26 000