Čas na serveru 11:13:47

Miloš Kadlec Cossa
Milenci s psíkem

Id: 44301

Milenci s psíkem

  •  / Milenci s psíkem / Miloš Kadlec Cossa

olej/karton, rozměr 54 x 66 cm, značeno na zadní straně, datováno 1967, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1861x

Vyvolávací cena:

7 277