Čas na serveru 16:26:21

Miloš Kurovský
Daleký pohled

Id: 51032

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Miloš Kurovský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9 x 43 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3147x

Vyvolávací cena:
1 200

6 100