Čas na serveru 14:53:30

Miloš Kurovský
Mimozemské civilizace

Id: 1067

Mimozemské civilizace

  •  / Mimozemské civilizace / Miloš Kurovský

pastel/velur, rozměr 31 x 46 cm, signováno vpravo dole Kurovský, na zadní straně popis, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3927x

Vyvolávací cena:

9.6.2014, 21:22:00

9.6.2014 21:17 4 500 Kč