Čas na serveru 00:15:30

Miloš Kurovský
Noční přístav

Id: 449501

Noční přístav

  •  / Noční přístav / Miloš Kurovský

pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 41 x 88 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 433x

Vyvolávací cena:

9 450