Čas na serveru 04:47:46

Miloš Kurovský
Žabák

Id: 425904

Žabák

  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský
  •  / Žabák / Miloš Kurovský

pastel/velur fixovaný na překližce, rozměr 65 x 50 cm, neznačeno, rámováno, popsáno a značeno na zadní straně (věnování dceři Lence), malba na několika místech odřená, místy na povrch vystupují drobné hřebíčky (viz foto)

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:

8 111