Čas na serveru 07:43:05

Miloš Kurovský
Západ slunce

Id: 410701

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Miloš Kurovský

pastel/papír fixovaný na sololitu, rozměr 35 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno antireflexním plexi, rámováno

zobrazeno: 1190x

Vyvolávací cena:

5 599