Čas na serveru 10:15:07

Miloš Libra
Zátiší na stole

Id: 139926

Zátiší na stole

  •  / Zátiší na stole / Miloš Libra

olej/karton, rozměr 35 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1262x

Vyvolávací cena:

2 600