Čas na serveru 20:22:22

Miloš Novák
V hutích

Id: 15604

V hutích

  •  / V hutích / Miloš Novák
  •  / V hutích / Miloš Novák
  •  / V hutích / Miloš Novák

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce prohnutý list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

6 000