Čas na serveru 23:32:31

Miloš Pošar
Jižní Čechy

Id: 121202

Jižní Čechy

  •  / Jižní Čechy / Miloš Pošar
  •  / Jižní Čechy / Miloš Pošar
  •  / Jižní Čechy / Miloš Pošar
  •  / Jižní Čechy / Miloš Pošar

olej/sololit, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2276x

Vyvolávací cena:
1 800