Čas na serveru 10:13:27

Miloš Pošar
Z Kampy

Id: 1664

Z Kampy

  •  / Z Kampy / Miloš Pošar
  •  / Z Kampy / Miloš Pošar
  •  / Z Kampy / Miloš Pošar
  •  / Z Kampy / Miloš Pošar

tempera/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 3208x

Vyvolávací cena: