Čas na serveru 00:33:42

Miloš Pošar
Zima na vsi

Id: 101703

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Miloš Pošar
  •  / Zima na vsi / Miloš Pošar
  •  / Zima na vsi / Miloš Pošar
  •  / Zima na vsi / Miloš Pošar

olej/kasein/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2687x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500