Čas na serveru 15:23:45

Miloš Vrbata
Šlechtic

Id: 51030

Šlechtic

  •  / Šlechtic / Miloš Vrbata
  •  / Šlechtic / Miloš Vrbata
  •  / Šlechtic / Miloš Vrbata
  •  / Šlechtic / Miloš Vrbata

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena: