Čas na serveru 01:51:25

Miloslav Hlaváček
Alchymista

Id: 135501

Alchymista

  •  / Alchymista / Miloslav Hlaváček

olej/plátno, rozměr 105 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, oděrky na liště

zobrazeno: 736x

Vyvolávací cena:

11 000