Čas na serveru 03:08:24

Miloslav Holý
Červená střecha ve stromech

Id: 302901

Červená střecha ve stromech

  •  / Červená střecha ve stromech / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1550x

Vyvolávací cena:

18 000