Čas na serveru 05:46:19

Miloslav Holý
Cesta k vesnici

Id: 145450

Cesta k vesnici

  •  / Cesta k vesnici / Miloslav  Holý

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, zaskleno

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

10 500