Čas na serveru 23:15:48

Miloslav Holý
Cesta přírodou

Id: 134011

Cesta přírodou

  •  / Cesta přírodou / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený dekorativní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena:

25 500