Čas na serveru 19:09:38

Miloslav Holý
Chřibská

Id: 46813

Chřibská

  •  / Chřibská / Miloslav  Holý
  •  / Chřibská / Miloslav  Holý
  •  / Chřibská / Miloslav  Holý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2969x

Vyvolávací cena: