Čas na serveru 19:58:27

Miloslav Holý
Jabloň v Chřibské

Id: 55401

Jabloň v Chřibské

  •  / Jabloň v Chřibské / Miloslav  Holý

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr malby 27 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve zcela původním stavu

zobrazeno: 4131x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600