Čas na serveru 09:55:40

Miloslav Holý_
Krajina I.

Id: 107301

Krajina I.

  •  / Krajina I. / Miloslav Holý_

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 62 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno

zobrazeno: 1724x

Vyvolávací cena:

7 000