Čas na serveru 23:06:04

Miloslav Holý_
Krajina I.

Id: 107301

Krajina I.

  •  / Krajina I. / Miloslav Holý_

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 62 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno

zobrazeno: 2002x

Vyvolávací cena:

7 000