Čas na serveru 23:17:49

Miloslav Holý
Kytice ve váze

Id: 146801

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Miloslav  Holý

olej/sololit, rozměr 29 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:
2 800