Čas na serveru 10:05:02

Miloslav Holý_
Letní kytice

Id: 118102

Letní kytice

  •  / Letní kytice / Miloslav Holý_

olej/plátno, rozměr 50 x 95 cm, signováno vlevo dole, pozdější rám poškozen, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1799x

Vyvolávací cena:
8 000

15 000