Čas na serveru 19:49:28

Miloslav Holý
Lom ve Veleslavíně

Id: 1635

Lom ve Veleslavíně

  •  / Lom ve Veleslavíně / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:
11 000

15 500