Čas na serveru 08:22:33

Miloslav Holý
Náves

Id: 66809

Náves

  •  / Náves / Miloslav  Holý
  •  / Náves / Miloslav  Holý
  •  / Náves / Miloslav  Holý
  •  / Náves / Miloslav  Holý

tempera/papír, rozměr ve výřezu 50 x 63 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2613x

Vyvolávací cena:

13 000