Čas na serveru 04:25:06

Miloslav Holý
Oranice u silnice

Id: 95601

Oranice u silnice

  •  / Oranice u silnice / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr 21 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

20 000