Čas na serveru 19:45:23

Miloslav Holý
Osamělý statek

Id: 105605

Osamělý statek

  •  / Osamělý statek / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr 51 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno

zobrazeno: 2300x

Vyvolávací cena:

18 000