Čas na serveru 19:22:29

Miloslav Holý
Po sklizni

Id: 28802

Po sklizni

  •  / Po sklizni / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr ve výřezu 16 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:

6 000