Čas na serveru 05:59:47

Miloslav Holý
Silnice v Jevanech

Id: 158009

Silnice v Jevanech

  •  / Silnice v Jevanech / Miloslav  Holý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 64 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, v malbě drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2770x

Vyvolávací cena:

2 100