Čas na serveru 06:49:45

Miloslav Holý
Skleníky

Id: 725

Skleníky

  •  / Skleníky / Miloslav  Holý
  •  / Skleníky / Miloslav  Holý
  •  / Skleníky / Miloslav  Holý
  •  / Skleníky / Miloslav  Holý
  •  / Skleníky / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz byl vystavován v Mánesu v roce 1944 viz razítko na zadní straně, značně poškozený rám, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4474x

Vyvolávací cena:
16 500

40 000