Čas na serveru 14:51:22

Miloslav Holý
Tanečnice

Id: 196806

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Miloslav  Holý
  •  / Tanečnice / Miloslav  Holý
  •  / Tanečnice / Miloslav  Holý
  •  / Tanečnice / Miloslav  Holý

kombinovaná technika/karton, rozměr 26 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, zaskleno, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena: