Čas na serveru 20:05:39

Miloslav Holý
Vesnice v údolí

Id: 84604

Vesnice v údolí

  •  / Vesnice v údolí / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr 44 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav, vystaveno v Umělecké besedě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3019x

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Příhozy: 53