Čas na serveru 18:35:53

Miloslav Holý
Vrby v Šárce

Id: 499701

Vrby v Šárce

  •  / Vrby v Šárce / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.

zobrazeno: 895x

Vyvolávací cena:

14.5.2024, 19:49:00

7.5.2024 14:10 4 500 Kč