Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaMiloslav Holý
Vrby v Šárce
Id: 499701
olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.
zobrazeno: 124x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,14,19,49,00
( 14.5.2024, 19:49:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |