Čas na serveru 23:32:08

Miloslav Holý
Zátiší

Id: 273902

Zátiší

  •  / Zátiší / Miloslav  Holý
  •  / Zátiší / Miloslav  Holý
  •  / Zátiší / Miloslav  Holý

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno,po

zobrazeno: 1076x

Vyvolávací cena:

25 499