Čas na serveru 12:41:23

Miloslav Holý
Zátiší s citrony

Id: 106108

Zátiší s citrony

  •  / Zátiší s citrony / Miloslav  Holý

olej/karton, rozměr 27 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 40, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2390x

Vyvolávací cena:

30 000