Čas na serveru 23:49:09

Miloslav Holý
Zátiší s ovocem

Id: 491306

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Miloslav  Holý

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 179x

Vyvolávací cena:

8.4.2024, 20:55:00

16.3.2024 20:55 3 500 Kč