Čas na serveru 12:18:46

Miloslav Holý
Zátiší s ovocem

Id: 65107

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Miloslav  Holý

pastel/papír, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, dekorativně adjustováno, posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým, Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc., konzultováno s rodinou autora

zobrazeno: 3125x

Vyvolávací cena:

26 700

Příhozy: 53