Čas na serveru 06:48:39

Miloslav Holý
Zátiší se švestkami

Id: 53303

Zátiší se švestkami

  •  / Zátiší se švestkami / Miloslav  Holý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 48 s věnováním, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2114x

Vyvolávací cena:
1 200

5 004