Čas na serveru 10:36:53

Miloslav Holý_
Květ

Id: 179701

Květ

  •  / Květ / Miloslav Holý_
  •  / Květ / Miloslav Holý_
  •  / Květ / Miloslav Holý_

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, signováno vlevo dole, nově rámováno

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:
800

900