Čas na serveru 19:01:25

Miloslav Jágr
Chagallovská variace

Id: 427103

Chagallovská variace

  •  / Chagallovská variace / Miloslav Jágr

olej/plátno, rozměr 47 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 969x

Vyvolávací cena: