Čas na serveru 23:37:04

Miroslava Vrbová - Štefková
Divadelní scéna

Id: 1534

Divadelní scéna

  •  / Divadelní scéna / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/sololit, rozměr 36 x 46 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky na obrazu, původní stav

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500