Čas na serveru 15:00:43

Miroslava Vrbová - Štefková
Kluziště za úplňku

Id: 1574

Kluziště za úplňku

  •  / Kluziště za úplňku / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno, rozměr 47,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 51, kvalitní adjustace, drobné oděrky na obrazu, původní stav

zobrazeno: 3913x

Vyvolávací cena:

18 500